Perşembe

Arakan Müslümanları Neden Öldürülüyor ? [ Cevaplandı ]

Arakandaki müslüman katliamının nedeni nedir ?  , onca müslüman niçin katlediliyor ? , budistler müslümanlardan ne istiyor? , budistler neden müslümanları öldürüyor? , arakandaki meselenin aslı nedir ? bu yazımızda bu soruların cevabını vereceğiz ..


Arakandaki müslüman katliamının nedeni nedir ?
CEVAP: Çin ve Abd arasında yaşanan , petrol boru hattının üzerinde bulunmalarından dolayı bu müslümanlar ya yurtlarından ediniyor yada öldürülüyor yakılıyor ve işkenceye maruz kalıyorlar.Zira bulundukları bölge yer altı zenginlikleri ve petrol kaynağı bakımından son derece sengin bir bölge olduğu için çin ve abd o yataklarda bir toplumun özelliklede müslümanlarn bulunması istemiyorlar ve yerel yönetimi adeta maşaları yapmış köklerini kazıma yolunda ilerliyorlar.

Bir arakanlı verdigi bir demeçte " ordaki müslümanları yok etmeye yeminli bir yönetim var adeta , bizlere pasaport vermiyor evlenmemiz için izin vermiyor ve arazilerimiz için tapu vermiyorlar , egerki bir müslüman ev yapmaya kalkarsa devletten izin alıyor ve en fazla baraka şeklinde bir ev yapmasına izin veriliyor ve bu yapılan ev devletin sayılıyor , eger o ev yıkılsa veyahut yansa ev sahibi devletin malına zarar verdigi için vergi adı altında haraç ödüyor."


Egerki bir müslüman iş yeri açmak isterse bir yahudi ile ortak olmadan ruhsat verilmiyor ve egerki yahudi ortak olursada herhangi bi bütçe payı vermıyor" (yani bir iş yeri açıyorsunuz ama ortagınız iş yeri içi para vermeden ortak oluyor gelirin yarısınada konuyor) 

Peki ya bu şerefsiz budistler müslüman kardeşlerimizden ne istiyor onların derdi ne ?
CEVAP: arakan nufusunun önemli bölümünü budistler oluşturmaktadır ülkede bulunan Budist rahipler tanrıları olan "BUDA " ile konuştuklarını ve BUDA nın müslümanları bu ülkede istemediğini onların sonradan gelme sıgınmacı olduğunu ilan ettikleri için !!!
Yerel halk ta ordaki müslümanlara yapılan bu zülmü adeta dini bir görev gibi görüyor ve yaptıkları bu vahşetten rahatsızlık duymuyorlar !!

WALLAHİ AHİRETTE "ALLAHU TEALA" BİZLERE  ""MÜSLÜMAN KARDEŞLERİNİZ KATLEDİLİRKEN SİZ NEREDEYDİNİZ ?" DİYE SORARSA BU SUALİN ALTINDAN HİÇ BİRİMİZ KALKAMAYIZ ...

Sizleri bir videomuzla başbaşa bırakıyoruz


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

!! 2014 OYUN HİLELERİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ LÜTFEN BİZLERE YORUM YAZARAK BİLDİRİNİZ.!!

www.isouz.blogspot.com

!! YORUM YAZMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİ ANONİM SEÇEREK ŞARKILAR VE HİLE LER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ GİRMENİZ YETERLİDİR !!