Cuma

Facebook’ta herkesi davet etme kodu 2014 !


Facebook’ta herkesi davet etme kodu şubat 2014 ! , facebook sayfasına herkesi davet etme kodu ,facebook toplu davet etme kodu,facebook davet et kodu,facebook topluca davet etme kodu,facebook toplu guruba davet kodu 


Facebook Türkiye’ye girdiğinden beri ortalıkta çeşitli JavaScript komutları dolaşıyor. Bilirsiniz, FacebooK’ta bir etkinliğe, sayfaya veya gruba davet ederken seçmeniz gerekir. Bu JavaScript kodlarından bazıları bu davet ekranlarında tüm arkadaşları seçmeye yarıyordu. Bunlar zamanla Facebook tarafından engellendi.

Bu kodlar sürekli üretilmeye devam edildi. Son olarak güncel bir tanesine rastgeldim ve işte o kod:

javascript:elms=document.getElementsByName("checkableitems[]");for (i=0;i<elms.length;i++){if (elms[i].type="checkbox" )elms[i].click()};

Peki nasıl kullanacağız?

Herhangi bir etkinlik, grup veya sayfaya girip, “arkadaşlarına öner” veya ona benzer bir linke tıklıyoruz. Davet penceresinin yüklenmesini bekliyoruz, tüm arkadaşlarınız görünene ve tarayıcınızdaki yükleme halkası durana kadar bekleyin. Sonra tarayıcı farketmeksizin, adres çubuğunuza kodu yapıştırıp bekleyin. Arkadaş sayınız ortalamanın üstündeyse biraz bekleme durumu oluyor. Bu sırada bir şeyi kurcalamayın, tarayıcı takılmış gibi görünecek. İşaretleme işi bittiğinde tüm arakdaşlarınız mavi tikli olacak. Davet gönderme butonuna tıklayınca tüm arkadaşarlarınızı davet etmiş olacaksınız ve bu sayede büyük bir kitleye zahmetsizce erişmiş olacaksınız..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

!! 2014 OYUN HİLELERİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ LÜTFEN BİZLERE YORUM YAZARAK BİLDİRİNİZ.!!

www.isouz.blogspot.com

!! YORUM YAZMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİ ANONİM SEÇEREK ŞARKILAR VE HİLE LER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ GİRMENİZ YETERLİDİR !!