Pazartesi

Nokia Lumia 1020 - Video İnceleme

Geçtiğimiz aylarda Nokia, mobil pazara yeni bir telefonla gireceğini duyurmuş, o telefonunun beklenenden biraz farklı olacağını, aslında 2012 yılında temellerini attığı bir teknolojiyi taşıyacağının ipuçlarını vermişti. Ülkemize gireli haftalar olan Lumia 1020, test merkezimizin geçtiğimiz haftalarda konuğu olmuştu. Biz de Nokia'nın yeni devini sizler için inceledik.
Öncelikle telefonu almak isteyen kullanıcılar, ihtiyaçlarını düşünsünler. Benim böyle bir kameraya ihtiyacım var mı? Bu sorunun cevabını verdikten sonra karar almaları daha mantıklı olacaktır. İçerisinde çeşitli teknolojileri barındıran Nokia Lumia 1020 klasik bir Lumia olsa da sunduğu geniş kapsamlı özelliklerle bir telefondan fazlasını veriyor. 
1387377314_nokia-lumia1020-03.jpg
Dijital kompakt fotoğraf makinelerini düşünün, boyut ve çözünürlük konusunda Lumia 1020, ufak yapıdaki bir fotoğraf makinesinden daha kaliteli bir görüntü sunuyor. Üzerinde barındırdığı OİS kamerası sayesinden hareket eden çekimleri yakalamakta hiç zorlanmıyorsunuz.
Lumia 1020'ye Anestezi yapalım!
4.5-inç boyutunda 1280 x 768p çözünürlüklü ekranıyla Nokia, Lumia 1020'de 900 ve 920'de kullandığı çözünürlük ve boyutlarda bir ekranla karşımızda. Ekran boyutu telefonun kullanımını olumlu yönde etkiliyor. Tek elle kullanımda hiçbir sorun yaşamıyor ve parmaklarınızı tüm köşelere rahatlıkla götürebiliyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

!! 2014 OYUN HİLELERİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ LÜTFEN BİZLERE YORUM YAZARAK BİLDİRİNİZ.!!

www.isouz.blogspot.com

!! YORUM YAZMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİ ANONİM SEÇEREK ŞARKILAR VE HİLE LER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ GİRMENİZ YETERLİDİR !!