Çarşamba

Bim’den Exper H7G Tablet Kampanyası – 179 TLBim’den Exper H7G Tablet özellikleri nelerdir,Bim in sattığı Exper H7G Tablet in fiyatı nedir,Bim’den Exper H7G Tablet iyimi kötümü

İndirim marketleri kategorisinde hizmet veren BİM bildiğiniz üzere Cuma günleri promosyon – aktüel ürünleri sunmakta. Sık sık teknoloji ürünleri de piyasaya süren BİM bu hafta yani 7 Şubat’ta Exper H7G tablet bilgisayarı sunacak. Biz de isouz.blogspot.com olacak hem bu tabletin özelliklerini sizlerle paylaşmak hem de tabletin özelliklerini sizlere yorumlamak istedik.

Exper H7G tabletin özellikleri şöyle;
İşlemci: 1.2 GHZ Rockchip 2928 Cortex A9
Ram: 1 GB
Hafıza: 8 GB
Ekran: 7” 800×480 Piksel
Kamera: 1,3 MP Arka Kamera
Pil: 2500 mAH
Diğer özellikler: Wi-Fi, 310 gr ağırlık
Fiyat: 179,00 TLExper H7G Tablet Yorumları
Öncelikle şunu belirtelim ki bu tablet piyasada minimum 199,00 TL’den satışa sunulmakta. Hatta ülkemizdeki en büyük teknoloji perakendecisi firmalardan birisi Exper H7G modelli bu tableti 239 TL ücret ile satmakta.
Tablete gelince ise 179 TL değerindeki bu ürünün -eğer ileri düzey bir tablet kullanıcı değilseniz- işinizi rahatlıkla göreceğini düşünmekteyiz. Elbette herkesin beklentisi, kullanım amacı farklıdır ama bu fiyattaki bir tabletten de 1000 TL değerindeki bir tabletten beklenen performansı beklememek gerekir.
Sonuç olarak;
Çocuklarınıza eğitici uygulamalar ile bir şeyler öğretmek, film izlemek, çok gelişmiş olmayan oyunları oynamak ve internette sabırlı olarak gezinmek için bu tableti tercih edebilirsiniz.
180 TL gibi bir bütçeniz var ise bu tableti tercih etmenizi öneriyoruz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

!! 2014 OYUN HİLELERİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ LÜTFEN BİZLERE YORUM YAZARAK BİLDİRİNİZ.!!

www.isouz.blogspot.com

!! YORUM YAZMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİ ANONİM SEÇEREK ŞARKILAR VE HİLE LER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ GİRMENİZ YETERLİDİR !!