Pazar

BomBom 3.6 Programsız 2014 Yeni Çalışan Kupon Hilesi

BomBom 3.6 Programsız 2014 Yeni Çalışan Hile
BomBom 3.6 Programsız 2014 Yeni Çalışan Hile

BomBom 3.6 Programsız 2014 Yeni Çalışan Kupon Hilesi
Bombom son 2 yıla damgasını vuran en iyi oyun.Küçük anime karakterler ile zevkli savaşlar yapabiliyorsunuz.Oyunu kısaca tanıyalım:

BS:Birlik Savaşı anlamına gelir.Birlik Savaş yapabilmek için en az 3 level birlik üyesi veya üyeleri bir odada buluşur.Özgür savaşın yanındakini seçin.Zaten otomatikmen seçer.Siz bunları yapın başka böyle kurala uygun yapan birlik üyeleriyle savaşın katkı dereceniz olsun.
SG:Saldırı Gücü:Eşyalarınızla aldığınız güç.Bütün özelliklerini etkiler.

Birlik:Oyuncuların bir grupta toplanıp çeşitli faaliyetler yapması(ServetKuponMarket kullanımıDemircide basmak)
Çar:BomBom'daki adamınızın yani karakterinize denilen isim.İsmi Metin2 oyunundan almaktadır.
KUPON:Kuponoyuna gerçek para yükleyerek elde edilir.Kuponla daha çok nesne alınabilir.

Hediye Para:Alışveriş Merkezi'nin Alışveriş Takas Merkezi bölümünden 'Nesneler'almanızı sağlar.15 level olduğunuzda 15.000 hediye altın gelir.
Altın:Savaş odasına girdiğinizde yanda resimler göreceksiniz.3 boş yer birde.Onlar Skill'dir.Yani ''yetenek''.Altın karşılığında onları alıp savaşta kullanabilirsiniz.Neler yaptıları üstüne geldiğinizde çıkan kutucukta yazmaktadır..
Evlilik Yüzüğü:Evlilik yüzüğü evlenmenizi sağlar.Evlenmeden önce veya sonrada giyebilirsiniz yüzüğü.Evliliğin Avantajlarıda vardır.Evlilik bölümümüzde bulunmaktadır.
Teçhizat:BomBom'daki silahlaraTaşlarayüzüklerekünyelere vs. denilen genel ad.
Çevrim veya OnlineOffline:Çevrim 2'ye ayrılır.Çevrim içiÇevrim Dışı.Çevrim içi'ye OnlineÇevrim Dışına=Offline denir.Çevrim içi (Online)=Oyunda yani açık demek.Çevrim Dışı(Offline) oyunda değil yani kapalı demek.
Kaplıca:Kaplıcada durduğunuz her 1 dakkaya EXP kazanacaksınız.Yalnız günde 1 kez ve 1 saat girebilirsiniz.1saat izin almak için 10.000 altın ödemek zorundasınız.
EXP:Kısaca XP'derler.Okunuşu:Bazen ekspi bazen ikspi derler.Exp sizin oyununzdaki tecrübenizdir.%100.0 level atlarsınız.
BomBom Programsız Hile
BomBom programsız hile yapmak için programa ihtiyacınız yoktur.Yapammız için gereken tek şey aşağıdaki videoyu izlemek olacaktır.İyi oyunlar...

1 yorum:

!! 2014 OYUN HİLELERİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ LÜTFEN BİZLERE YORUM YAZARAK BİLDİRİNİZ.!!

www.isouz.blogspot.com

!! YORUM YAZMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİ ANONİM SEÇEREK ŞARKILAR VE HİLE LER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ GİRMENİZ YETERLİDİR !!