Pazar

Kadınlar Yatakta Erkekten En Çok Ne ister ?

kadınlar yatakta erkekten en çok ne ister , kadınlar yatakta erkeklerden ne bekler , yatakta kadınlara nasıl muamele yapılmalı , br kadın yatakta bir erkekten en çok ne ister , kadınlar yatakta ilişkide erkeklerden ne ister videoları1. kadını yatakta baştan çıkaran ve hep sizi hatırlamasını sağlayan seks önerilerine görmemizi sağlayan sorudur bu.

eveeet başlıyorum... şimdi bir kere şunu bileceğiz; kadınlar bir kere aşk insanıdır, sevgi insanıdır; sekste bile ona aşık olduğunuzu hissettirmeniz gerekir. salt cinsel zevkler kadınlara göre pek de değildir. o yüzden kadını yatakta mutlu etmenizin birinci kuralı; onu duygusal yönden deforme edecek hareketlerden kaçınmak ve ona değer verdiğinizi hissettirmektir. peki bunun yolu nedir? bence öpücüklerdir. evet duydunuz. bırakınız ayılığı ve kendinizi tatmine ara verip onun dudaklarını ara ara öpünüz efendim. dudak bir kadının özelidir. kadın sevdiği erkeği ancak deli gibi öpmek ister, o yüzden dudakları ihmal etmeyiniz ok.

sonra tüm vücuduna özen gösterin; onunla sevişirken vajinası ile göğüslerine odaklanmanız süper fakat sevgilinizin vücudunun farklı bölgeleriyle de ilgilenmeniz onun hoşuna gidecektir. dizlerini öpün, sırtına öpücükler kondurun ve bir süre tüm vücuduyla ilgilenin. bu onun daha çok heyecan duymasına yol açacak ve sevişmeden daha büyük bir keyif alacaktır.

efendim, son olarak kadın her ne kadar tabiat itibariyle naif bir yaratık olsa da; yatakta yapılan sertlikler, erkekler kadar kadının da hoşuna gider; birçok kadın partnerinin yatakta hafif agresif davranmasını arzular. fakat beraber olduğunuz kadın tam manasıyla kendini sevişmenin ritmine kaptırmadan onun tenine sert dokunuşlarda bulunmaktan ya da vücudunu ısırmaktan kaçının.

tamam bu son; sessiz kalmayın canlarım lütfen, bakın iş yapmıyoruz, eğleniyoruz; bunu unutmayın!!

aşkınızla sevişirken onun yaptıklarınızdan zevk aldığını çıkardığı seslerden anlarsınız değil mi? işte aynı şey onun için de geçerli. o da sizin sevişmekten zevk aldığınızı anlamak ister. o yüzden 'harikasın' ya da 'devam et' gibi cümleleri duyduğu zaman kendini daha rahat hissedecek ve sizin de zevk aldığınızdan emin olacaktır. ay çok edepsiz gördüm kendimi ahahahhaa.

evet benden bu kadar, hala sevgilinizi tatmin edemiyorsanız, bende günah gitti ona göre bebeğim.

Not: bu makale alıntıdır :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

!! 2014 OYUN HİLELERİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ LÜTFEN BİZLERE YORUM YAZARAK BİLDİRİNİZ.!!

www.isouz.blogspot.com

!! YORUM YAZMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİ ANONİM SEÇEREK ŞARKILAR VE HİLE LER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ GİRMENİZ YETERLİDİR !!