Cuma

Pet Rescue Çalışan Saga Can Hilesi [ Yeni 2014]

Pet Rescue Çalışan Saga Can Hilesi Yeni 2014

isouz bir ilki daha sizler için gerçekleştiriyor.Pet Rescue Saga harika bir eşleştirme oyunları ve benzerlerinden çok daha fazla oynayıcı kitlesine sahip olarak kendisini ispatlamış bir oyun. Bu harika oyundan kısaca bahsetmek isterim.
Yavru köpekler, tavşanlar, domuzcuklar ve onlarca hayvan ve mucizeler ile dolu bir peri masalına sizleri davet ediyor. Oldukça renkli bir içeriğe sahip olan oyunda , oyunu renklendirmek ve rekabeti arttırmak için elmaslar, bombalar, kilitler, anahtarlar, hayvan kafesleri ve daha fazlası ile mücadele etmeniz gerekmektedir. Çok kolay öğreneceğiniz ama asla başından kalkamayacağınız harika bir eşleştirme oyunu. Mücadele vermeniz gereken diğer bir nokta size size sunulan 5 adet canı tükettikten sonra beklemek zorunda kalmanız. Bonusgala size beklemeyi değil, aralıksız oynamayı sunuyor. Aşağıdaki canlara tıklayıp can ödüllerinizi alın ve beklemeden oynayın arkadaşlar.

Pet Rescue Çalışan Saga Can Hilesi Yeni 2014
Dün verilen Bonusları Almadınız mı ? Tıklayın..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

!! 2014 OYUN HİLELERİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ LÜTFEN BİZLERE YORUM YAZARAK BİLDİRİNİZ.!!

www.isouz.blogspot.com

!! YORUM YAZMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİ ANONİM SEÇEREK ŞARKILAR VE HİLE LER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ GİRMENİZ YETERLİDİR !!