Cuma

Ütopya Yarışması Başvuru Formu - 2014 Güncel yeni

Ütopya Yarışması Başvuru Formu - 2014 Güncel yeni
ütopya yarışmasına nasıl başvuru yapılır
Acun Ilıcalı ile "Ütopya" yarışması TV8'de Dünyanın konuştuğu "Ütopya" adlı yarışma programı yeni sezonda TV8 ekranlarında olacak.

Bir sosyal deney programı Ütopya... 15 yarışmacı sadece boş bir ahırın bulunduğu ıssız arazide inekleri, tavukları ile birlikte kendilerine mini bir toplum, yeni bir dünya yaratma ütopyasının peşinde koşacaklar. Şu sıralarda Acun’un bütün ekibi harıl harıl Şile civarında yarışma için uygun arazi arıyor.

Hani bir dönem hepimizin müptelası olduğu Farmville gibi bir yarışma olacak anlayağınız. Yarışmacıların, dış dünya ile bağlantıları sadece tek bir telefonla olacak ve bu yaşam savaşı 365 gün sürecek.

Yüzlerce kamera ile 24 saat aralıksız izlenecek olan yarışmacıların mücadelesi, internet üzerinden naklen yayınlanacak, zaman zaman da canlı yayında televizyon ekranlarında olacak.

İşin ilginç yanı, peşinde onlarca yapımcı koşarken formatın sahibi John De Mol, bizzat kendisi Acun'un türkiye haklarını almasını istemiş.

Ütopya yarışmacı katılım ve başvuru formu şuan için Acun Medya tarafından duyurulmadı.Başvuru formu ve katılım şartları Acun Medya tarafından duyurulunca sitemize eklenecektir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

!! 2014 OYUN HİLELERİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ LÜTFEN BİZLERE YORUM YAZARAK BİLDİRİNİZ.!!

www.isouz.blogspot.com

!! YORUM YAZMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİ ANONİM SEÇEREK ŞARKILAR VE HİLE LER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ GİRMENİZ YETERLİDİR !!