Salı

Asphalt 8 Airborne v1.0.1 Apk indir

Asphalt 8 Airborne v1.0.1 Apk indir
Araba yarışı severler müjde! 2014 asphalt 8 airborne v1.0.1 apk indirmek artık çok kolay. Android uyumlu telefonlarınıza bu güzel oyunu indirerek 7 gün 24 saat kesintisiz araba yarışının keyfini yaşayabilirsiniz.

YER ÇEKİMİNİ TOZ DUMAN ETMEYE HAZIR MISINIZ?
En çok tercih edilen android uyumlu atari tarzı araba yarışı oyun serisi! Yepyeni bir dönüm ile birlikte dönüm noktasına ulaşabilirsiniz.
Yepyeni fizik motoruyla kuvvetlendirilmiş şiddetli sürüş deneyimlerinizi yüksek hızla birleştirip akrobasiler gerçekleştirmeye hazırmısınız?
Birbirinden lüks rüya gibi arabalar ile oyunu oynayabilirsiniz.
47 yüksek performansa sahip olan arabalar (%80’i Yeni) Lamborghini veneno, Ferrari FXX, Bugatti Veyron ve Pagani Zonda R gibi en iyi lisans edilmiş markalar ve modelleri ile gerçekci ses deneyimi için yeni kayıt edilmiş yüksek kaliteli motor sesleri ile birlikte kendinizi arabanın içerisinde hissedebilirsiniz.
Rampalarda uçuşa geçtiğinizi hissedebilir, uçarcasına araba kullanabilirsiniz.
Yepyeni engozotik mekanlar ile farklı bir oyun keyfi yaşayabilirsiniz.
Fransız Guyanası, Venedik, Nevada Çölü, İzlanda dahil olmak ile birlikte 9 değişik mekanda heyecan verici yarışa katılabilmeniz mümkündür.
Oyun ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM&hl=tr linkine tıklayabilirsiniz.Bot: Asphalt Android Oyunu 2014 Apk İndir, Araba Yarışı Android Oyunu, Araba Yarışı Apk indir, Asphalt 8 Oyunu, Asphalt Airborne apk indir,  Android oyunlar full apk 2014 indir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

!! 2014 OYUN HİLELERİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ LÜTFEN BİZLERE YORUM YAZARAK BİLDİRİNİZ.!!

www.isouz.blogspot.com

!! YORUM YAZMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİ ANONİM SEÇEREK ŞARKILAR VE HİLE LER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ GİRMENİZ YETERLİDİR !!