Pazar

Fifa 2014 Android Oyunu Full Apk indir

Fifa 2014 Android Oyunu Full Apk indir

2014 yılında futbol severlerin beğenisine sunulan fifa 2014 android oyunu full apk indirmek istermisiniz? Anroid uyumlu telefonlarınıza kolayca yükleyebileceğiniz fifa 2014 oyununda sizleri bir çok yenilik beklemektedir.
FIFA 2014 hangi dillerde oynabilmektedir?
İngilizce, İtalyanca, Fransızca, Almanya, Japonca, İspanyolca, Çince, Hollandaca, Korece, Brezilya, Rusça ve Portekizce oynanabilmektedir.
Menajer ve Turnuva şeklinde klasik santra gibi modları ile oynayabilmeniz mümkündür.
Saha içerisinde oynatmak için futbolcuları tut ve sürükleme butonu ile pas için dokun, şut için kaydır seçeneği ile oynayabilirsiniz. FIFA 2014 dokunmatik ve akıcı kontrolleri ile dünya genelinde popüler futbola dair en çok oynanan oyun haline gelmiştir.
FIFA 2014 ile Futbolun keyfini parmak uçlarınızda hissedebilirsiniz.
33 lig ve 600’den fazla takım 16.000’den fazla futbolcuya sahip olan, English Premier League’den German Bundesliga,’ya La Liga ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz. 34 eşsiz stadyumda futbola doyabilirsiniz. 

Mobil sürümlerdeki ilk kez spiker yorumlarını Almanca, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca ve İngilizce dinle! Daha fazla bilgi için Fifa 2014 Android Oyunu Full Apk İndir linkine tıklayabilirsiniz. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

!! 2014 OYUN HİLELERİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ LÜTFEN BİZLERE YORUM YAZARAK BİLDİRİNİZ.!!

www.isouz.blogspot.com

!! YORUM YAZMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİ ANONİM SEÇEREK ŞARKILAR VE HİLE LER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ GİRMENİZ YETERLİDİR !!