Çarşamba

Windows 8 Xp Yapma

Windows 8 xp yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı, Windows 8 xp yapma ile ilgili aradığınız herşeyi kolaylıkla bulabileceğiniz en iyi siteye hoş geldiniz.
Windows 8’de kullanmak istediğiniz programlar simgesinin üzerine tıklayarak ‘ uyumluluk sorunu giderme ‘ ismi adı altında bir şık çıkmaktadır, uygulamayı çalıştırarak sonuç alabilmeniz mümkündür.
XP Mode, Windows 7 ile sunulan bir özelliktir. Professional enterprise ve ultimate sürümlerinde mevcut olduğu görülmüştür.  Bu özellikler ile birlikte kullanıcılarının sorunsuz bir şekilde, uygulamaların yanında sanallaştırılmış bir programları çalıştırmanızı sağlayacaktır.
Peki, Windows 8 üzerinde XP mod kullanmak istiyorsanız ne yapmanız gerekmektedir? Sizinle paylaştığımız yazımız sizlere bir hayli yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

Windows 8'i Xp Yapma Adımları

1.Adım: Windows 8 üzerinde bulunan VMware Player’ın son sürümünü yüklemeniz gerekmektedir. VMware Player ücretsiz olarak indirilebildiğinden ötürü kurulum yaparken bedava olarak kayıt kurulumu yapmanız yeterli olacaktır.
2.Adım: VMware player xp yüklemeniz gerekecektir. Eğer hiçbir fikriniz yoksa, VMvare programını başlatmalısınız New Virtual machine – Yeni sanal makine oluştur butonuna tıklayabilirsiniz.  Windows XP ISO dosyası yada CD / DVD sürücünüze göz atarak, yeni bir sanal makine için isim girmelisiniz. Sanal makine kaydetmek için konum seçmelisiniz, disk boyutunu belirleyip Finish-Son düğmesine  tıklamanız işlemenizi gerçekleştirmenizde yeterli olacaktır.

Windows 8 'i Windows 7 Yapmak isteyenler aşağıdaki videoyu izleyebilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

!! 2014 OYUN HİLELERİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ LÜTFEN BİZLERE YORUM YAZARAK BİLDİRİNİZ.!!

www.isouz.blogspot.com

!! YORUM YAZMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİ ANONİM SEÇEREK ŞARKILAR VE HİLE LER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ GİRMENİZ YETERLİDİR !!