Pazar

Android Motosiklet Kaskı

Android Motosiklet Kaskı, Indiegogo adlı site türünün ilk örneği Kickstarter tarzı bir site. Sitede şu an güncel olarak bulunan LiveMap adlı proje Android tabanlı ve motosiklet kasklarına navigasyon ekleyebiliyor.

LiveMap adlı proje Moskova merkezli. F-35 savaş uçaklarında da kullanılan sisteme benzer olarak ekrana projeksiyon ile navigasyon bilgilerini getirebiliyor. Dahili G-Sensör, jiroskop ve dijital pusula gibi özellikleri sayesinde yol bilgilerini baş hareketlerine göre yönlendirebiliyor. Kask iki adet 3000 mAh bataryaya sahip bu sayede uzun süre kullanım sağlayabiliyor. Dahili mikrofon sistemi ile sesli olarak da kontrol edilebiliyor.  LiveMap’in yetenekleri bunlarla bitmiyor. Ortamdaki ışık seviyesine göre görüntü parlaklığını ayarlayabiliyor yolculuk sırasında oyun oynama yada video izlemeye izin vermiyor.
Proje Rusya devletinden de destek almış. Proje başlatılırken konan 150,000$ hedefin bitimine 25 gün kala henüz 2,169$'lık kısmını toplamış durumda.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

!! 2014 OYUN HİLELERİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ LÜTFEN BİZLERE YORUM YAZARAK BİLDİRİNİZ.!!

www.isouz.blogspot.com

!! YORUM YAZMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİ ANONİM SEÇEREK ŞARKILAR VE HİLE LER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ GİRMENİZ YETERLİDİR !!