Perşembe

Geak Watch

Geak Watch, Çinli üreticiler mobil cihazlarla birlikte olmak üzere pek çok elektronik kategorisinde başarılı işlere imza atmışlardır ve her kategoride sağlam bir rekabete girmişlerdir. Çinliler hakkında çıkan akıllı gözlük haberlerinden sonra bu kez de bir akıllı saat ürünü gündeme geldi.

Çinlilerin GEAK firmasının geliştirmiş olduğu GEAK Watch adında akıllı saat özellikleri itibariyle akıllı telefonlardan benzer şeyleri örnek almış  ve buda onları rakiplerine oranla daha ileri  seviyeye taşımıştır.

Cihazda 1.55 inçlik tek katmanlı 240x240 piksel çözünürlükte dokunmatik ekran yer almakta. 1GHz saat hızında çalışan MIPS tabanlı JZ4774 işlemci 512MB RAM ile desteklenmiş durumda. 4GB depolama kapasitesi, Android 4.1 işletim sistemi, Bluetooth 4.0, WiFi, GPS, FM radyo, ses dikte özelliği, 500mAh batarya, kısmi olarak suya dayanıklılık şeklindeki donanım 8mm kalınlıktaki kasaya sığdırılmıştır.

Modelin ne kadar kullanım süresi sunduğu daha açıklanmadı fakat, cihaz uyku düzeni, kan basıncı, vücut ısısı, ruh hâli ve adım gibi pek çok yaşam etkinliğini ölçebiliyor ve bu açıdan da öne çıkıyor.

Akıllı saat şimdilik sadece Çin'de 3 Temmuz'da satışa sunulacak ve fiyatı da yaklaşık 330$ olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

!! 2014 OYUN HİLELERİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ LÜTFEN BİZLERE YORUM YAZARAK BİLDİRİNİZ.!!

www.isouz.blogspot.com

!! YORUM YAZMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİ ANONİM SEÇEREK ŞARKILAR VE HİLE LER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ GİRMENİZ YETERLİDİR !!