Çarşamba

HTC One Kazam

HTC One modelinin satışa sunulmasıyla birlikte ekonomisi hızla düzelmeye başlayan HTC, mobil sektördeki serüveninde önemli bir kilometre taşı olarak nitelendirilebilecek bu cihazın çıkışı öncesi bazı kayıplar yaşadı. ayrılan HTC'nin Birleşik Krallık ve İrlanda satışlarından sorumlu Michael Coombes ve pazarlama müdürü James Atkins Mart ayında firmadan ayrıldı, Bunlar Tayvanlı üreticiyi zor günlerinde yüz üstü bırakan yöneticilerden yalnızca iki tanesi. Mobil pazardaki faaliyetlerini birlikte sürdürmeye karar veren iki tecrübeli isim, bugün yayınladıkları bir basın açıklamasıyla oluşturdukları yeni girişimi resmen ilan etti.


Eski HTC yöneticileri Kazam'ı mobil sektörde tutunabilecek bir marka altında çalışmalarına devam etmek için kurduklarını dile getirmekteler. Avrupa pazarına odaklanacak üretici, satış sonrası desteğe büyük önem verecek; tüketicileri tek ürün formunu kullanmaya mahkum etmeyecek ve çeşitli boyutlarda ürünler geliştirecekler. Yıl sonuna kadar farklı fiyat ve özellik seviyelerine mensup çeşitli akıllı telefonlar satışa sunacaklarını müjdeleyen yeni oluşumun CEO'su Michael Coombes ve CMO James Atkins, oluşturdukları girişimin bazı özel yatırımcılar tarafından desteklendiğini de dile getirdiler. Özellikle Asya merkezli haberleşme uzmanı firmaların bağışlarıyla kendi ekiplerini inşa edip mobil aygıt geliştirmeye başlayan Kazam'ın Android işletim sistemi üzerinde çalışmalar yapacağı tahmin edilmekte.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

!! 2014 OYUN HİLELERİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ LÜTFEN BİZLERE YORUM YAZARAK BİLDİRİNİZ.!!

www.isouz.blogspot.com

!! YORUM YAZMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİ ANONİM SEÇEREK ŞARKILAR VE HİLE LER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ GİRMENİZ YETERLİDİR !!