Pazar

Huawei Ascend P6 Akıllı Telefonu

Bir süredir bilgileri internette paylaşılmaya başlayan  6.18mm gövde kalınlığına sahip Huawei Ascend P6 modeli resmi olarak tanıtıldı. Akıllı telefonlarda incelik yarışı giderek hız kazanırken, yarışta liderliği yine bir Çinli firma olan Huawei yeni modeli sayesinde devraldı.


4.7 inçlik LCD ekran 720p çözünürlüğe sahip ve dokunmatik panel de üzerine entegre edildiği için inceliğe önemli bir katkı yapıyor. Londra'da tanıtımı yapılan Ascend P6, tamamen metal kasasıyla da premium sınıfı akıllı telefonlar arasına adını yazdırıyor.

İşlemci tahminimizce Huawei'nin K3V2 modeli olmakla birlikte 1.5GHz saat hızında ve 4 çekirdekli. 8GB depolama kapasitesi microSD kart ile 32GB'a kadar artırılabiliyor. Android 4.2.2 işletim sistemi üzerinde Huawei'nin Emotion kullanıcı arayüzü çalışıyor.

Ses teknolojisi Dolby Digital Plus, 2GB RAM, 2000mAh batarya, 3G, Arka kamera 8MP çözünürlükte, Ön kamera ise 5MP çözünürlükte, şeklinde bir sürü özelliği mevcuttur.

Huawei modeli geniş bir dağıtım kanalı ile satışa sunmayı planlıyor. Ay sonunda 600$ yaklaşık fiyatı ile Çin başta olmak üzere Avrupa dahil 19 ülkede satışa çıkacak olan model yıl sonunda ise 100 ülkeye daha gitmesi planlanıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

!! 2014 OYUN HİLELERİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ LÜTFEN BİZLERE YORUM YAZARAK BİLDİRİNİZ.!!

www.isouz.blogspot.com

!! YORUM YAZMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİ ANONİM SEÇEREK ŞARKILAR VE HİLE LER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ GİRMENİZ YETERLİDİR !!