Çarşamba

Angry Birds Hileleri | Friends Sonsuz Güç Hileli APK

Angry Birds Hileleri, Onlarca android oyun günümüzde birçok kullanıcı tarafından oynanmakta olup, eğlenceli vakit geçirilmesini sağlayan büyük unsurlardandır. Bu oyunlardan bir tanesi de kesinlikle Angry Birds oyunudur. Çoğu android kullanıcısının oynadığı bu oyunda, Angry Birds Hilelerini kullanarak oyunu daha zevkli ve gelişmiş hale getirebileniz mümkündür. Angry Birds oyunundaki güçleri eksiksiz kullanabilmek için tek yapılması gereken oyun içerisinde ki hileli apk dosyasını indirmenizdir.

Angry Birds hilelerine bu sayede son derece kolay bir şekilde elde edebilir, oyunu oynarken tüm güçleri aktif bir şekilde kullanabilir, oyunu daha zevk verir bir hale sokabilirsiniz. Oyun içerisinde ki domuzcukların evlerini kuşlarınıza daha fazla güç ve kuvvet veren bu Angry Birds hileleri ile başlarına yıkabilirsiniz. Normalde hileler oyunlarda ki zevki yok ediyor diye biliniyor ancak bu Angry Birds oyunu için geçerli değil. Angry Birds Hileleri ile daha zevk dolu, keyifli vakit geçiriyor; oyundaki tüm güçlerden yararlanabilmenin mutluluğunu yaşıyorsunuz. Angry Birds android kullanıcılarının oldukça büyük ilgisini kazanmış, zirvede uzun süre kalmayı başarmış bir oyundur.
Son derece başarılı ve ilgi görmüş bu oyunu, Angry Birds hileleri ile kesinlikle daha zevkli hale sokabilirsiniz. Hileli apk dosyası ile Angry Birds de daha önce kullanmadığınız özellikleri kullanacak, deneyimleyemediğiniz Angry Birds deneyimini yaşayacaksınız. Kuşlarınıza daha fazla güç ve özellik ile oyundaki zevki artıracaksınız.

Şimdi gelelim hileli dosyalara
Kurulum
UYARI! Hiç bir hile programı %100 güvenlidir diye garanti edilemez, bu program sonrası doğacak sorunlar için HileTR herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Lütfen indirdiğiniz her programı virüs vb. taramalardan geçirmeyi de ihmal etmeyin.
-Program sadece Mozilla Firefox'da çalışır (http://www.mozilla.org/tr/firefox)
-Kurulu değilse Firefox'u indirip kurun
Hile programını indirme işlemini mozilla firefox tarayıcısı ile yapmanız lazım. chrome, internet explorer veya başka bir tarayıcı ile indirirseniz program açılmaz.

!!!Bundan sonraki adımlara geçmeden Mozilla Firefox'la bu sayfaya tekrar gelin!!! 
Hile Programını İndirmek için Tıklayın sonra,
-Açılan Sayfadaki "Install Extension" düğmesini tıklayın
Angry Birds Friends Hile Programı Kurulum
-"I understand and agree with the above" yazan yere tıklayınız
 Angry Birds Friends Hile Programı Kurulum
- "İzin Ver"i seçin (Allow) eğer bu çıkmazsa yukarıda sarı renkli bir çubuk olacak ona tıklayın
 Angry Birds Friends Hile Programı Kurulum
-"Şimdi Kur"a tıklayın (Install Now)
-Mozillayı kapatıp yeniden açıp hilenizi çalışır hale getirin.
-Firefox'ta Extension (Eklentiler) kısmında leethax eklentisinde "Varsayılan" seçili olduğuna emin olun
 Angry Birds Friends Hile Programı Kurulum
-Programı kurduktan sonra  Angry Birds Friends oyununu açın
-Hile çalışmıyorsa Firefox'un ön belleğini (cache) temizleyin. Firefoxu tekrar kapatıp açın.
Angry Birds Friends Hile Programı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

!! 2014 OYUN HİLELERİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ LÜTFEN BİZLERE YORUM YAZARAK BİLDİRİNİZ.!!

www.isouz.blogspot.com

!! YORUM YAZMAK İÇİN YORUMLAMA BİÇİMİ ANONİM SEÇEREK ŞARKILAR VE HİLE LER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ GİRMENİZ YETERLİDİR !!